XXIV Niedziela Zwykła 12.09.2021r.

1. Dziś Kościół w Polsce przeżywa beatyfikację matki Róży Czackiej i kardynała Stefana Wyszyńskiego.
2. Jutro po Mszy wieczorowej Nabożeństwo Fatimskie.
3. We wtorek, 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
4. W piątek, 17 września, w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny.
5. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii misjonarza z Środkowej Afryki brata Benedykta- kapucyna wraz z uczniami Afrykańskiej Szkoły Muzycznej, której jest założycielem. Brat misjonarz wygłosi Słowo Boże i po każdej Mszy Św. zbierać będzie ofiary do puszek na potrzeby misji.
6. Dobiegają końca prace renowacyjne parkanu po wschodniej stronie kościoła oraz budynków gospodarczych. Będziemy wdzięczni za wszelkie ofiary na ten cel.
7. Wszystkich pielgrzymów fizycznych i duchowych grupy 3 Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę zapraszamy w przyszłą niedzielę na mszę świętą o godz. 16. Po mszy świętej spotkanie integracyjne z ogniskiem przy świetlicy w Białkach.
8. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży mieszczące się w kaplicy akademickiej przy naszym kościele zaprasza młodzież na spotkanie modlitewne we wtorek 14 września w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00 Eucharystią sprawowaną pod przewodnictwem ks. Biskupa Grzegorza Suchodolskiego. Po mszy świętej adoracja krzyża oraz wspólna agapa.
9. Spotkanie dzieci i rodziców z kl. III Szkoły Podstawowej w sprawie I Komunii Św. odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 12.00.