Ogłoszenia Duszpasterskie 30.01.2022r.

1. W środę, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. jak w niedziele oprócz godz. 12.00. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo świec zwanych gromnicami.
Jest to jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się w intencji powołanych do życia zakonnego i ofiarami składanymi na tacę wspieramy zakony klauzurowe w diecezji.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

3. W czwartek, 3 lutego, w Liturgiczne Wspomnienie Św. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona chorych na gardło po Mszy św. porannej i wieczorowej obrzęd błogosławieństwa Św. Błażeja.

4. W sobotę, 5 lutego, w Liturgiczne wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy obrzęd błogosławieństwa chleba św. Agaty. W tym dniu Kościół Siedlecki przeżywać będzie rocznicę sakry biskupiej pasterza diecezji.

5. W przyszłą niedzielę, z racji pierwszej niedzieli m-ca o godz. 15.00 spotkanie modlitewno – formacyjne i zmianka różańcowa dla Kół Żywego Różańca oraz comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Również w przyszłą niedzielę w Sanktuarium Kodeńskim odbędzie się już po raz 12 Diecezjalna Pielgrzymka Amazonek. Spotkanie w Kodniu rozpocznie się o godz. 10.00.

7. Inicjatywa Męski Różaniec w Siedlcach zaprasza mężczyzn w pierwszą w sobotę lutego tj. 5 lutego na Nabożeństwo Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. w katedrze o godz. 7.00, a po niej procesja różańcowa ulicami miasta.

9. Wspólnota Odnowa w Duch Świętym działająca w naszej parafii zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek po Mszy o godz. 18.00.