Ogłoszenia Duszpasterskie 28.01.2023 r.

1. W czwartek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. jak w niedziele oprócz godz. 12.00. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo świec zwanych gromnicami.
Jest to jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się w intencji powołanych do życia zakonnego i ofiarami składanymi na tacę wspieramy zakony klauzurowe w diecezji.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

3. W piątek, 3 lutego, w Liturgiczne Wspomnienie Św. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona chorych na gardło po Mszy św. porannej i wieczorowej obrzęd błogosławieństwa Św. Błażeja.

4. Spotkanie dzieci i rodziców z kl. III Szkoły Podstawowej w sprawie I Komunii Św. w najbliższą niedzielę o godz. 12.00.

5. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.15 na plebanii spotkanie z Radą Parafialną. Obowiązkowa obecność członków tej wspólnoty.

6. W przyszłą niedzielę, z racji pierwszej niedzieli m-ca o godz. 15.00 spotkanie modlitewno – formacyjne i zmianka różańcowa dla Kół Żywego Różańca oraz comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Inicjatywa Męski Różaniec w Siedlcach zaprasza mężczyzn w pierwszą sobotę lutego tj. 4 lutego na Nabożeństwo Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. w katedrze o godz. 7.00, a po niej procesja różańcowa ulicami miasta.