Ogłoszenia Duszpasterskie 25.09.2022 r.

1. Dziękujemy ojcom oblatom z parafii św. Teresy w Siedlcach za wygłoszone Słowo Boże i zachęcamy do nabywania kalendarzy misyjnych na 2023 rok.

2. Spotkanie dzieci z klas III i ich rodziców dotyczące Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w niedzielę 02 października o godz. 12.00.

3. W sobotę rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15.

4. W najbliższą sobotę pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo w czasie modlitwy różańcowej.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie formacyjne KŻR, zmianka różańcowa i comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Inicjatywa Męski Różaniec w Siedlcach zaprasza mężczyzn w pierwszą sobotę października na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. w Katedrze o godz. 7.00 procesja Różańcowa Mężczyzn ulicami miasta pod figurę Matki Bożej przy ul. Starowiejskiej 13.

7. W niedzielę 2 października już po raz dwunasty w Sanktuarium Błogosławionych Męczenników w Pratulinie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn. W tym roku będzie nam towarzyszyć hasło: „Ojciec – strażnik rodziny”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w Martyrium Pratulińskim. Gorąco zachęcamy do pokoleniowego udziału w tej inicjatywie: ojców wraz synami, dziadków z wnukami.

8. Przypominamy, ze ks. Radosław w dniach 20 – 27 luty 2023 r. organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.

9. 08 października o godz. 10.00 w parafii pw. św. Józefa odbędzie się spotkanie rejonowe Kół Żywego Różańca.