Ogłoszenia Duszpasterskie 22.10.2023 r.

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień misyjny, czas wzmożonej modlitwy Kościoła w intencji misji świętych. Przez cały tydzień modlitwy różańcowe będą odmawiane w tej intencji.

2. W sobotę, 28 X, Uroczystość św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Głównych Patronów Diecezji. Zapraszamy na Msze św. w o godz. 7.00 i 18.00.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na kontemplacyjny koncert na głos i skrzypce zatytułowany: JEDNOGŁOŚNI. W programie m.in. improwizacje na temat chorału gregoriańskiego, muzyka sakralna od XVIII wieku po muzykę współczesną. A o byciu jedno w miłości i muzyce opowiedzą w swoim świadectwie Joanna i Piotr Jamiołowie, muzycy z Trójmiasta. Wszystkich zapraszamy.

4. W kościele rozłożone są kartki wypominkowe. Wypełniając je imionami naszych bliskich zmarłych chcemy aby Kościół modlił się w ich intencji. Z wypominkami związane są następujące modlitwy w naszym kościele
– listopadowy różaniec o godz. 17.15 z czytaniem kartek wypominkowych
-Msze św. o godz 18.00 w każdą sobotę listopada i ostatnią niedziele każdego miesiąca.

5. Spotkanie dzieci z kl. I Sz. Podstawowej i ich rodziców w ramach trzy letniego cyklu przygotowań do I Komunii świętej odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 12.00.

6. Informujemy, że ministranci naszej parafii zwyciężyli grupowy etap rozgrywek Diecezjalnej Ligii Ministranckiej i awansowali do kolejnego etapu.