Ogłoszenia Duszpasterskie 11.12.2022 r.

1.Dobiegły końca nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Dobre ziarno zostało zasiane przez posługę Księdza rekolekcjonisty ks. Przemysława Świderskiego, któremu dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże. Módlmy się by wydało błogosławione owoce w postaci naszych nawróceń. O prawdziwą radość z Bożego Narodzenia modlimy się dzisiaj dla tych, którzy z różnych powodów nie skorzystali z rekolekcji. Będziemy czekać codziennie w konfesjonałach, aby łaska Bożego przebaczenia i pojednania stała się udziałem wszystkich parafian.

2. Przed kościołem od młodzieży oazowej możemy nabyć sianko na stół wigilijny. Za składane ofiary na funkcjonowanie naszej parafialnej oazy serdecznie dziękujemy.

3. W zakrystii przyjmujemy zapisy na przedświąteczną wizytę do chorych. Z posługą sakramentalną udamy się w poniedziałek 19 grudnia od godz. 9.00.

4. Z całego serca dziękujemy naszym parafianom za hojne wsparcie akcji „Paczuszka dla maluszka” Akcja trwać będzie do Bożego Narodzenia.

5. W zakrystii możemy nabyć poświęcony opłatek i wigilijną świece.

6. Przed kościołem członkowie i wolontariusze Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Diecezji Siedleckiej rozprowadzają ozdoby świąteczne wykonane przez swoich podopiecznych.

7. Młodzieżowy Wolontariat działający przy Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Siedlcach przygotowuje świąteczny transport humanitarny na Ukrainę. W związku z tym wolontariusze zwracają się z prośbą o wsparcie tej inicjatywy i przekazywanie darów. Zbierana jest żywność, słodycze, kosmetyki, środki czystości, latarki, baterie, powerbanki, ubrania (kurtki zimowe, polary, skarpety, nowa bielizna osobista i termiczna oraz czapki i rękawiczki). Dary można składać w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży (kaplica) od środy do soboty w godz. 16.00-19.00 (wejście od strony parkingu przy kościele). Istnieje możliwość wsparcia finansowego prowadzonej zbiórki. Środki można przekazać w tym samym miejscu, co dary