Ogłoszenia Duszpasterskie 10.03.2023 r.

1. Dzisiaj w Katolickiej Szkole Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach przy ul. Sokołowskiej odbędzie się Inicjatywa Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapisy w biurze imprezy od godz. 12.00.

2. W następną niedzielę (17.03) zapraszamy na Msze św.:
– o godz. 12.00 dzieci i rodziców z kl. I, II i III Szkoły Podstawowej w ramach trzy letniego cyklu spotkań przygotowujących do I komunii świętej;
– o godz. 18.00 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

3. W sobotę w rekolekcje Parafialny Zespół Caritas, będzie rozprowadzał chlebki. Dochód będzie przeznaczony na świąteczne paczki dla najuboższych parafian,

4. Z wielkopostną posługą sakramentalną udamy się do chorych w sobotę 23.03 od godz. 9.00. Zapisy w zakrystii.

5. W środę, przypada dziesiąta rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka na Stolicę Piotrową. W tym dniu szczególnie pamiętajmy o papieżu w naszych modlitwach.

6. Grupa Charytatywna działająca przy naszej parafii po Mszach św. przed kościołem, rozprowadzać będzie baranki i świece wielkanocne oraz paschaliki.

7. W zakrystii możemy składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć ozdoby świąteczne wykonane przez osoby niepełnosprawne. Dziś przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kisielanach, a za tydzień Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych w Siedlcach.

9. 05 kwietnia (po świętach) na parafialnym parkingu od godz. 15.00 prowadzona będzie zbiórka „elektrośmieci”, czyli zużytego sprzętu AGD, sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Szczegóły w gablocie głównej.