Ogłoszenia Duszpasterskie 07.01.2024 r.

1. Dziś kończy się okres Narodzenia Pańskiego lecz zgodnie z polską tradycją, pozostajemy jeszcze w atmosferze kolęd i dekoracji bożonarodzeniowej do 2 lutego, do Święta Matki Bożej Gromnicznej. Od jutra w Liturgii Kościoła rozpoczyna się Okres Zwykły.

2. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmianka różańcowa i spotkanie modlitewno – formacyjne KŻR.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 8.45 Msza św. w intencji pszczelarzy i ich rodzin oraz w intencji zmarłych pszczelarzy w ubiegłym roku. Po Mszy spotkanie noworoczne.

4. Od dzisiejszej niedzieli wznawiamy niedzielne Msze św. o godz. 14.00 dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

5. W przyszłą niedzielę gościć będziemy młodzież z Duszpasterstwa Młodzieży, która po Mszy św. będzie zbierać ofiary do puszek na funkcjonowanie Duszpasterstwa i Fundacji „Nieprzeciętni”

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan oraz nowenna przed liturgicznym wspomnieniem bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy – Męczenników z Pratulina.

7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji i Armenii w sierpniu 2024 roku.. Przewodnikiem duchowym pielgrzymki do kolebki chrześcijaństwa jest ks. Radek. Program pielgrzymki dostępny w zakrystii.