Ogłoszenia Duszpasterskie 06.02.2022r.

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 spotkanie modlitewno – formacyjne Kół Żywego Różańca, zmianka różańcowa oraz comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W piątek, 11 lutego, w Liturgiczne Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, przeżywać będziemy światowy Dzień Chorego. O godz. 10.00 sprawowana będzie Msza Św. w intencji chorych z naszej parafii i z naszych rodzin. Gorąco prosimy aby pomóc ludziom starszym, w podeszłym wieku, wszystkim dotkniętym słabością i chorobą przybyć do kościoła na tę Mszę św. Po Mszy przed Najświętszym Sakramentu odprawiane będzie nabożeństwo w intencji chorych, zakończone tzwn. błogosławieństwem lurdzkim.

3. Pragniemy przypomnieć, że w naszym kościele w poniedziałki o godz. 17.30 odprawiane jest Nabożeństwo do Ducha Św. a we wtorki po Mszy porannej Nabożeństwo do św. Antoniego, a o godz. 17.30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W środy zaś o godz. 17.45 odmawiana jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytywaniem intencji modlitewnych.

4. Dziś o godz. 17.00 w sali na plebanii nauki chrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych.