XXVIII Niedziela Zwykła 10.10.2021r.

1. Dziś z racji przezywanego w Polsce Dnia Papieskiego po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. W środę po Mszy wieczorowej ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

3. W najbliższy piątek, 15 października obchodzony będzie Dzień Dziecka Utraconego. Ks. Biskup serdecznie zaprasza rodziców po stracie dziecka i ludzi dobrej woli na Eucharystię do siedleckiej katedry na godz. 12.00 w intencji przeżywających ból utraty dziecka. Po niej na cmentarzu janowskim odbędzie się pochówek dzieci nienarodzonych.

4. W przyszłą niedzielę gosić będziemy w naszej parafii ks. Pawła Siedlanowskiego – założyciela Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci. Wygłosi Słowo Boże, przybliżające idee hospicjum oraz będzie zbierał ofiary do puszek na ten cel.

5. Ks. proboszcz zaprasza Radę parafialną i liderów wszystkich grup, ruchów i stowarzyszeń na spotkanie formacyjno – integracyjne. Dziś o godz. 15.00 w sali przy plebanii.

6. Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy do udziału w Procesji Różańcowej za Polskę.

7. Punkt pomocy prawnej zaprasza w każdy czwartek o godz. 15.00 – sala na parterze plebanii. Porad udziela adwokat.

8. Spotkanie dzieci i rodziców z kl. III Szkoły Podstawowej w sprawie Pierwszej Komunii odbędzie się w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.