XXVI Niedziela Zwykła 26.09.2021r.

1. W piątek rozpoczyna się październik – miesiąc Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15. Matka Boża w Fatimie prosi „odmawiajcie różaniec”. Może uda nam się przychodzić całymi rodzinami i na różańcu modlić się o świętość rodzin, rodzice za dzieci, dzieci za rodziców. Przygotujmy się do dobrego przeżycia tego miesiąca.
2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszą niedzielę miesiąca wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00. Podczas adoracji Koronka do Bożego miłosierdzia, konferencja dla Kół Żywego Różańca, różaniec. O godz. 16.00 Msza Św. z udziałem Kół Żywego Różańca.
3. Przypominamy, że planowana na przyszłą niedzielę Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina na obchody Jubileuszu 25 lecia Beatyfikacji Męczenników Podlaskich została odwołana z powodu wprowadzonego w tych rejonach stanu wyjątkowego.
4. Przypominamy, że dziś o godz. 12.00 spotkanie dzieci i rodziców z kl. I Szkoły Podstawowej w sprawie I Komunii Św., a w najbliższą niedzielę również o godz. 12.00 spotkani dzieci i rodziców z kl. II w ramach 3 letniego cyklu przygotowania do tego sakramentu.
5. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 szkoły podstawowej oraz starszych, w drugi piątek miesiąca o godz. 18.00.
6. Inicjatywa Męski Różaniec w Siedlcach zaprasza mężczyzn w pierwszą sobotę 2 października na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy Św. w Katedrze o godz.7.00 procesja Różańcowa Mężczyzn ulicami miasta pod figurę Matki Bożej przy ul. Starowiejskiej 13. Szczegóły na plakacie.
7. Zapraszamy do odwiedzania nowej strony internetowej naszej parafii www.duchsiedlce.pl – znajdziemy tam informacje o funkcjonowaniu naszej parafii, dane kontaktowe, aktualne ogłoszenia oraz informacje na temat odprawianych nabożeństw, udzielanych sakramentów czy działaniu naszych wspólnot.