XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021r.

1. Zachęcamy do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Mężczyzn do Pratulina, w niedzielę, 3 października, z okazji 25 rocznicy beatyfikacji Wincentego Lewoniuka i jego 12 Towarzyszy, Zapisy na pielgrzymkę autokarową w zakrystii.
2. W sobotę, 25 września, w parafii Najświętszego Zbawiciela w Rykach odbędzie się II Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.
3. W czwartek, 23 września, o godz. 17.30 pod przewodnictwem Akcji Katolickiej. Nowenna miesięcy przed Jubileuszem 25 lecia beatyfikacji Błogosławionych Męczenników z Pratulina.
4. W środę, w katedrze, Uroczystość Poświęcenia Kościoła Katedralnego.
5. W przyszłą niedzielę w ramach Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę ulicami Siedlec przejdzie kolejny Pokutny Marsz Różańcowy. Początek o godz. 14.00 przy figurze św. Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie w gablocie.
6. 03 X w Siedleckim Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się XVIII Festyn „Krew dla Miasta i Powiatu w ramach Dnia Krwiodawstwa. Szczegóły w gablocie.
7. Od 1 października w polskich kinach można oglądać film fabularny pt „Fatima”, opowiadający historię objawień Matki Bożej. Ta hollywoodzka produkcja w opinii wielu jest najlepszą w historii kina ekranizacją wydarzeń fatimskich. Niewiele w polskich kinach jest wartościowych produkcji, dlatego tym bardziej zachęcamy, by – najlepiej rodzinnie – zaplanować wyjście do kina na Fatimę.
8. Dziś o godz. 17.00 w sali na plebanii katecheza chrzcielna.
9. Przypominamy, że dziś o godz. 12.00 spotkanie dzieci i rodziców z kl. III Szkoły Podstawowej w sprawie I Komunii Św, a w najbliższą niedzielę również o godz. 12.00 spotkani dzieci i rodziców z kl. I w ramach 3 letniego cyklu przygotowania do tego sakramentu.