Ogłoszenia Duszpasterskie 30.04.2022 r

1. Dziś rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwo majowe z majową czytanką codziennie o godz. 17.30.

2. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 spotkanie modlitewno – formacyjne KŻR, adoracja Najświętszego Sakramentu i zmianka różańcowa,

3. We wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Zapraszamy na Msze św. według porządku niedzielnego oprócz Mszy św. o godz. 12.00.
Tego dnia poświęcenie pól w Ujrzanowie o godz. 15.00, a po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym.

4. W środę, we wspomnienie św. Floriana modlimy się w intencji strażaków.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

6. W pierwszą sobotę czerwca (4.06) organizowana jest Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Częstochowy na Kongres Różańcowy, a 14 maja XIII Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Loretto. Zapisy w zakrystii.

7. W niedzielę, 8 maja, w Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie odbędzie się Diecezjalny Dzień Rodziny pod hasłem: „Oto Matka Twoja”. Rozpocznie się o godz. 10.00. Przewodniczyć mu będzie Ks. Bp Kazimierz Gurda, który na to spotkanie zaprasza zarówno małżonków, rodziny z dziećmi jak też osoby przygotowujące się do zawarcia małżeństwa.

8. W najbliższą niedzielę poświęcenie pół w Mościbrodach o godz. 15.00.

9. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji.