Ogłoszenia Duszpasterskie 28.08.2022 r.

1. W czwartek pierwszy dzień września. 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Dzień modlitw w intencji Ojczyzny i za poległych w jej obronie. 2. W czwartek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci i młodzież, wychowawców i nauczycieli do pojednania się z Bogiem w sakramencie pokuty. Msza św. z racji rozpoczęcia roku szkolnego o godz. 8.00.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi i do udziału w nabożeństwach.

4. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu, zmianka różańcowa i spotkanie modlitewno formacyjne Kół Żywego Różańca.

5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

6. W sobotę 3 września przypada dzień imienin ks. Bpa. Grzegorza Suchodolskiego. W tym dniu w Kościele katedralnym o godz. 12.00 będzie sprawowana Eucharystia w intencji Dostojnego Solenizanta.

7. Inicjatywa Męski Różaniec w Siedlcach zaprasza mężczyzn w pierwszą sobotę 3 sierpnia na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. w Katedrze o godz. 7.00 procesja Różańcowa Mężczyzn ulicami miasta pod figurę Matki Bożej przy ul. Starowiejskiej 13. Szczegóły na plakacie.

8. W następną niedzielę o godz. 10.15 zostanie odprawiona Msza św. w int. Szkoły Podstawowej w Białkach z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

9. Od przyszłej niedzieli o godz 14.00 wznowione Msze św. dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin.