Ogłoszenia Duszpasterskie 21.05.2023 r.

1. Dziś o godz. 15.00 poświęcenie pół w Grabianowie, a za tydzień o godz. 15.00 w Ujrzanowie.

2. W sobotę 27 maja, w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, o godz. 18.00 w naszym kościele, odbędzie się doroczne czuwanie modlitewne przedstawicieli wszystkich wspólnot, ruchów i stowarzyszeń katolickich działających na terenie naszej diecezji.

3. W przyszłą niedzielę Kościół obchodzi Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej parafii Święto Tytularne parafii i kościoła. O godz. 12.00 Uroczysta Suma Odpustowa, której przewodniczyć będzie ks. prałat Mieczysław Głowacki. Po sumie uroczysta procesja dookoła świątyni. Serdecznie prosimy o udział w procesji chorągwi, sztandarów i feretronów a dzieci zapraszamy do sypania kwiatków.
Na sumie tradycyjnie Rocznica Pierwszej Komunii Św. z udziałem dzieci klas czwartych i ich rodziców. Spotkanie dzieci i rodziców rocznicowych w czwartek o godz. 18.30. Spowiedź przed rocznicą również w czwartek w trakcie nabożeństwa majowego i mszy wieczorowej.

4. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Pratulina. Rozpoczęcie spotkania i godz. 10.00.