Ogłoszenia Duszpasterskie 21.02.2021 r. 

1. Duszpasterstwo Młodzieży organizuje zbiórkę darów które pojadą do ukraińskiej miejscowości Nowowołyńsk i dotrą do ludności cywilnej oraz żołnierzy. Zbiórka trwa od dziś do środy włącznie. Dary można składać w salkach przy kaplicy duszpasterstwa (nasza stara kaplica) codziennie w godzinach 16-20. Zbieramy: żywność, leki, środki opatrunkowe, zgrzewki wody, materace, karimaty oraz koce. Szczegółowy spis zbieranych rzeczy można znaleźć stronie internetowej naszej parafii, Centrum Duszpasterstwa Młodzieży oraz na plakacie w gablotach. Więcej informacji u ks. Radka.

2. Zapraszamy w każdy piątek Wielkiego Postu na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00. Natomiast w niedzielę Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 8.00 i 17.30.

3. Zachęcamy do podejmowania dzieł abstynencji na Wielki Post a także na dłuższy okres.

4. Przyszła II Niedziela Wielkiego Postu, zwana Niedzielą „Ad gentes” będzie Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami szczególnie tymi, którzy pracują na Ukrainie. Będą zbierane ofiary do puszek na ten cel.

5. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. z klas II.

6. 19 marca w Gończycach organizowany jest Kongres Różańcowy. Szczegółowe informacje w gablotach. Można zgłaszać się na wyjazd w zakrystii.

7. Nauki chrzcielne dziś o godz. 17.00 w sali na plebanii.

8. W najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci kl. I Szkoły Podstawowej razem z rodzicami na spotkanie formacyjne w trzy letnim cyklu przegotowań do I Komunii Świętej.