Ogłoszenia Duszpasterskie 17.12.2023 r.

1. Dziś ostatni dzień naszych parafialnych rekolekcji adwentowych. Starajmy się wytrwać w łasce uświęcającej do Świąt, aby na Boże Narodzenie powitać Zbawiciela czystymi sercami. Ks. Rekolekcjoniście wyrażamy naszą szczerą wdzięczność za jego trud, jakże piękny i owocny. Niech Duch Święty napełnia serce księdza Jakuba radością z dobrze spełnionej posługi.

2. Przed kościołem od młodzieży oazowej możemy nabyć sianko na stół wigilijny. Za składane ofiary na funkcjonowanie naszej parafialnej oazy serdecznie dziękujemy.

3. W zakrystii przyjmujemy zapisy na przedświąteczną wizytę do chorych. Z posługą sakramentalną udamy się w środę 20 grudnia od godz. 9.00.

4. Z całego serca dziękujemy naszym parafianom za hojne wsparcie akcji „Paczuszka dla maluszka” Akcja trwać będzie do Bożego Narodzenia.

5. W przyszłą niedzielę w IV Niedzielę Adwentu przeżywać będziemy Wigilię Bożego Narodzenia. Mszę św. o godz. 7.00, 8.45, 10.15, 12.00 i 14.00, a o północy Pasterka.

6. W zakrystii możemy nabyć poświęcony opłatek i wigilijną świece.

7. Tegoroczne Rekolekcje Adwentowe Służby Zdrowia będą odbywały się w dniach 18 – 19.12 (poniedziałek – wtorek) w kaplicy Duszpasterstwa Młodzieży przy naszym kościele. W programie adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19.00, a o godz. 19.30 Msza św. z nauką rekolekcyjną. Rekolekcjom będzie przewodniczył ks. Jakub Wyrozębski.