Ogłoszenia Duszpasterskie 16.01.2022 r.

1. Od wtorku 18 stycznia rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. Dobiega końca tegoroczna kolęda w naszej parafii. Niektóre rodziny przyjmowały księdza z wizytą duszpasterską w domu. Większość jednak uczestniczyła w nabożeństwie kolędowym w świątyni i Mszy św. sprawowanej w intencji rodzin. W poniedziałek zapraszamy mieszkańców ul. Radzyńskiej, Łukowskiej i Południowej. We wtorek ostanie spotkanie modlitewne w świątyni. Na godz. 17.30 zapraszamy te rodziny, które z różnych przyczyn nie mogły przybyć na nabożeństwo kolędowe w wyznaczonym terminie.

3. Przyszła niedziela wypada 23 stycznia, kiedy w naszej diecezji obchodzimy Liturgiczne wspomnienie Wincentego Lewoniuka i Jego 12 Towarzyszy, Męczenników z Pratulina. Uroczysta Msza św. dziękczynna za dar Błogosławionych Podlaskich Męczenników sprawowana będzie o godz. 16.00. W tej Mszy św. udział weźmie Parafialne Bractwo „Strażnicy Kościoła”.

4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy o. Marka Kowalskiego, paulina, który buduje kościół w na Ukrainie. Głosić będzie Słowo Boże i po każdej Mszy św. zbierać będzie ofiary do puszek.

5. Dziś o godz. 17.00 w sali na plebanii nauki chrzcielne a w niedzielę za tydzień o godz. 11.00 nauki dla narzeczonych.

6. Przypominamy, że dziś po Mszy św. o godz. 12.00 w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu parafialnej scholi na który serdecznie zapraszamy.