Ogłoszenia Duszpasterskie 11.09.2022 r.

1. Dziś po każdej Mszy św., przed kościołem członkowie Akcji „Stop agresji wobec chrześcijan i obiektów sakralnych”. Zbierają podpisy w celu zmian przepisów prawnych i większej ochrony prawnej. Zachęcamy do składania podpisów.

2. Dziś po Mszy św. wieczorowej pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie modlitewno – formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas. ósmych i szkół ponadpodstawowych. Zaproszeni są również rodzice kandydatów.

3. We wtorek, 13 września zapraszamy wszystkich parafian na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 18.00.

4. W środę, 14 września, święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Tego dnia obchodzić będziemy Dzień Modlitw za Ukrainę. Po Mszy św. porannej i o 17.30 modlić się będziemy na różańcu wpierając duchowo walczących o wolność i niepodległość Ukraińców, solidaryzując się z cierpiącymi ofiarami rosyjskiej agresji.

5. W przyszłą niedzielę przy Siedleckim Amfiteatrze odbywać się będą Siedleckie Targi Miodu. Rozpoczną się one Mszą św. o godz. 8.45 w naszym kościele, w intencji pszczelarzy i ich rodzin. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

6. W każdą trzecią niedzielę miesiąca w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie o godz. 15.00 odbywają się spotkania dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych. Najbliższe spotkanie w przyszłą niedzielę.

7. Zachęcamy dzieci do śpiewania w naszej parafialnej scholi. Próby odbywają się w soboty o godz. 10.00 w sali na plebanii oraz w niedzielę o godz. 11.00 w salce nad zakrystią. Nasza schola śpiewa na niedzielnej Mszy świętej z udziałem dzieci o godz. 12.00 .

8. We wtorek, 13 września, o godz. 10.00 w gmachu Diecezjalnego Studium Muzyki Kościelnej przy ul. Sokołowskiej 124 odbędzie się rekrutacja chętnych dla nauki muzyki kościelnej. Szczegółowe informacje w gablocie.

9. Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Siedleckiej zaprasza do udziału w Festiwalu Hosanna, który będzie miał miejsce w Siedlcach w najbliższy weekend. W sobotę o godz. 10.00 trwać będzie gra miejska, w której udział mogą wziąć zarówno młodzi jak i rodziny z dziećmi. W niedziele o godz. 16.00 rozpocznie się koncert laureatów, po którym na festiwalowej scenie zaśpiewa Arka Noego.

10. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 20-27 lutego 2023 roku. W programie m.in. Betlejem, Nazaret, Jerozolima, Kana Galilejska, Betania, Jezioro Galilejskie, Morze Martwe. Szczegółowe informacje oraz program pielgrzymki w zakrystii i u ks. Radka. Zapisy do wyczerpania miejsc.