Ogłoszenia Duszpasterskie 09.01.2022r. 

1. Dziś kończy się okres Narodzenia Pańskiego lecz zgodnie z polską tradycją, pozostajemy jeszcze w atmosferze kolęd i dekoracji bożonarodzeniowej do 2 lutego, do Święta Matki Bożej Gromnicznej. Od jutra w Liturgii Kościoła rozpoczyna się Okres Zwykły.

2. W piątek, 14 stycznia, rozpoczyna się Nowenna przed wspomnieniem liturgicznym Męczenników z Pratulina.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 8.45 noworoczna Msza św. w intencji pszczelarzy i ich rodzin oraz w intencji zmarłych pszczelarzy w ostatnim okresie.

4. W najbliższą sobotę o godz. 12.00 Msza św. i nabożeństwo kolędowe w świetlicy w Grabianowie.

5. Schola oazowa naszej parafii wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 zapraszają na jasełka oraz koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się w najbliższą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 12.00 w naszym kościele. Zachęcamy bardzo serdecznie do udziału we wspólnym kolędowaniu oraz refleksji nad tajemnicą Bożych Narodzin.

6. W piątek tj. 14 stycznia zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowani, którzy w tym roku przyjmą ten sakrament. Spotkanie dotyczy uczniów klas 8 szkoły podstawowej i starszych. Spotkanie odbędzie się w kościele – o godz. 18.00 Msza Św.

7. Uczniów kl. III Szkoły Podstawowej przygotowujących się do I Komunii zapraszamy w najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00

8. W kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu przez cały dzień jest możliwość modlitwy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. W naszej parafii powstała inicjatywa, aby zorganizować dyżur adoracji. W zakrystii jest zeszyt, w którym możemy wpisać chęć adoracji na konkretny dzień i godzinę, tak aby przez cały dzień był ktoś obecny przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy do zapisywania się na dyżury członków Kół Żywego Różańca i wszystkie chętne osoby.