Ogłoszenia Duszpasterskie 07.05.2023 r. 

1. Dziś do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie udaje się XII Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin, której hasłem są słowa: „Chcę Cię kochać lepiej”.

2. Rozpoczęliśmy maryjny miesiąc maj. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

3. Dzisiejsza niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 15.00 spotkanie modlitewno – formacyjne dla Kół Żywego Różańca i zmianka różańcowa oraz comiesięczna adoracja Najśw. Sakramentu.

4. Jutro w Liturgii Kościoła Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika. W tym dniu w Siedlcach przeżywamy uroczystość głównego patrona miasta a w parafii św. Stanisława odpust.

5. 13.05 (sobota) po Mszy św. wieczorowej pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

6. Dziś o godz. 15.00 poświęcenie pół w Białkach, a w najbliższą niedzielę o godz. 15.00 w Mościbrodach.

7. Fundacja Nieprzeciętni serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach projektu „Przekroczyć siebie”, które odbędzie się 11 maja (czwartek) o godz. 19.00 w auli I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach. Gościem spotkania będzie pan Tomasz Samołyk, który podzieli się świadectwem swojego nawrócenia oraz życia w Kościele.

8. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na Nocne Czuwanie Młodych do kaplicy duszpasterstwa w piątek 12 maja. Początek spotkania o godz. 20.00. Temat spotkania to: Maryja mądra i odważna nastolatka.

9. Tradycyjnie rocznica I Komunii w naszej parafii odbędzie się na sumie odpustowej w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 28 maja o godz. 12.00.