Ogłoszenia Duszpasterskie 05.02.2023 r.

1. Dziś w naszej parafii odbędzie się:

a) po Mszy św. o godz. 10.15 spotkanie Rady Parafialnej na plebanii

b) po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie uczniów kl. III Sz. Podstawowej razem z rodzicami przygotowujące do I Komunii Św.

c) z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 spotkanie modlitewno – formacyjne Kół Żywego Różańca, zmianka różańcowa oraz comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu

d) o godz. 17.00 w sali na plebanii nauki chrzcielne.

2. W sobotę, 11 lutego, w Liturgiczne Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, przeżywać będziemy światowy Dzień Chorego. O godz. 10.00 sprawowana będzie Msza Św. w intencji chorych z naszej parafii i z naszych rodzin. Gorąco prosimy aby pomóc ludziom starszym, w podeszłym wieku, wszystkim dotkniętym słabością i chorobą przybyć do kościoła na tę Mszę św. Po Mszy przed Najświętszym Sakramentu odprawiane będzie nabożeństwo w intencji chorych, zakończone tzwn. błogosławieństwem lurdzkim.

3. Pragniemy przypomnieć, że w naszym kościele w poniedziałki o godz. 17.30 odprawiane jest Nabożeństwo do Ducha Św. a we wtorki po Mszy porannej Nabożeństwo do św. Antoniego, a o godz. 17.30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W środy zaś o godz. 17.45 odmawiana jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytywaniem intencji modlitewnych.

4. W przyszły wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczorowej prowadzona przez Christeros.

5. Fundacja Nieprzeciętni oraz Wydział Duszpasterski Kurii Siedleckiej serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie w ramach „Przekroczyć siebie”. Jest to cykl spotkań dla dorosłych i młodzieży, którego celem jest systematyczna formacja ludzi wierzących, przeżywających wątpliwości w wierze bądź poszukujących. Spotkanie odbędzie się 9 lutego w auli I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach o godz. 19.00. Gościem będzie p. dr. Agata Rujner, która zmierzy się z tematem: Wolność i co dalej? W trakcie spotkania będzie czas na dyskusję i zadawanie pytań. Będzie ono transmitowane przez Faro.tv.

6. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza 10 lutego na kolejne Nocne Czuwanie Młodych. Tematem spotkania będzie miłość do samego siebie. W programie konferencja ks. Piotra Jarosiewicza, praca warsztatowa młodych z paniami psycholog oraz adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólna Eucharystia. Początek o godz. 20.00 w kaplicy duszpasterstwa.