Ogłoszenia Duszpasterskie 04.09.2022 r.

1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

2. Od dzisiejszej niedzieli wznawiamy Msze św. o godz. 14.00 z udziałem osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

3. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu, zmianka różańcowa i spotkanie modlitewno formacyjne Kół Żywego Różańca.

4. W czwartek, 8 września, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W tradycji polskiej Matki Bożej Siewnej. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

5. III Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka” będzie miał miejsce w sobotę, 17 września 2022 r. w sanktuarium św. Józefa w Siedlcach. Początek o godz. 10.30. W programie: konferencja, Eucharystia, wspólna agapa, Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz różaniec w intencji kapłanów.

6. Zachęcamy dzieci i młodzież do formowania się w Ruchu Światło Życie. Osoby zainteresowane spotkaniami oazowymi zapraszamy do ks. Łukasza.

7. We wtorek (6 września) po Mszy Św. wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.

8. W przyszłą niedzielę (11 września) po Mszy Św. wieczorowej spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 szkoły podstawowej i starszych. Na spotkanie zapraszamy również rodziców kandydatów.

9. Przypominamy, że nauki dla rodziców i chrzestnych są w I i III niedzielę miesiąca o godz. 17.00 w sali na plebanii.

10. Za tydzień w niedzielę spotkanie pielgrzymów gr. 3 i 6. O godz. 16.00 Msza Święta a po niej spotkanie integracyjne przy świetlicy w Białkach.

11. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza w najbliższy piątek na pierwsze w tym roku Nocne Czuwanie Młodych. Temat spotkania: Obowiązki, jak wziąć tyle ile damy radę unieść? Początek spotkania o godz. 20.00 w kaplicy duszpasterstwa przy naszej parafii.