Ogłoszenia Duszpasterskie  02.10.2022 r.

1. Przypominamy, że spotkanie dzieci z klas III i ich rodziców dotyczące Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 12.00.

2. O godz. 15.00 spotkanie formacyjne KŻR, zmianka różańcowa i comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Rozpoczęliśmy różańcowy miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.15.

4. W tym miesiącu nabożeństwo pierwszego czwartku i piątku miesiąca w trakcie nabożeństwa październikowego.

5. W piątek obchodzimy Wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

6. W najbliższą niedzielę tj. 9 października o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 szkoły podstawowej i starszych. Na spotkanie proszę przynieść indeksy.

7. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza młodych i nie tylko, w każdą środę do kaplicy przy naszym kościele na wspólną Eucharystię sprawowaną o godz. 19.00. Po niej będzie adoracja Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie do godz. 21. W tym czasie do dyspozycji chętnych będzie ksiądz, gotowy wyspowiadać lub po prostu porozmawiać – na duchowe i życiowe tematy. Więcej informacji o tej inicjatywie na stronie internetowej duszpasterstwa cdmsiedlce.pl oraz profilach FB i Instagram.

8. Przypominamy, ze ks. Radosław w dniach 20 – 27 luty 2023 r. organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.

9. Wszystkich członków Kół Różańcowych serdecznie zapraszamy na spotkanie rejonowe dnia 8 X o godz. 10.00 w sanktuarium św. Józefa w Siedlcach.