Ogłoszenia Duszpasterskie 01.10.2023 r. 

1. Dziś do sanktuarium Bł. Męczenników Podlaskich w Pratulinie przybywa XIII Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn.

2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 spotkanie modlitewno – formacyjne Kół Żywego Różańca.

3. Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci kl. III przed I Komunią.

4. Jutro liturgiczne wspomnienie Św. Aniołów Stróżów, we wtorek św. Franciszka z Asyżu, w czwartek św. Faustyny Kowalskiej, a w sobotę NMP Różańcowej.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

6. W przyszłą niedzielę – niedziela seminaryjna. Taca na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej.

7. Zapraszamy przez cały październik na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15 z czytanką różańcową.

8. W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczęcie roku formacyjnego Ruchu Światło – Życie w naszej parafii. Dzieci i młodzież zainteresowane formacją oazową zachęcamy do wspólnej modlitwy.

9. I KLO im. Św. Rodziny w Siedlcach, obchodzące 100 – lecie założenia serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Siedlec do udziału w grze miejskiej „Ogród pamięci – z małych rzeczy wielka się złoży”, w czasie której można będzie poznać dzieje edukacji katolickiej w naszym mieście. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w niedzielę, 8 października między godz. 13.00 a 15.00. Początek gry w budynku I KLO przy ul. bpa. I. Świrskiego. W grze mogą brać udział całe rodziny, zespoły i osoby indywidualne.

10. Fundacja Nieprzeciętni zaprasza na cykl spotkań otwartych w ramach projektu „Przekroczyć siebie”. Sesja jesienna nosi tytuł „Dać dzieciom korzenie i skrzydła” i będzie dotyczyła wychowania dzieci i młodzieży oraz szeroko pojętego rodzicielstwa. Pierwsze spotkanie w najbliższy wtorek 3 października o godz. 19 w auli I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny przy ulicy bp. Świrskiego w Siedlcach. Gościem spotkania będzie pani Marta Czajczyńska, która opowie o tym, w jaki sposób budować relacje z dziećmi.